Na Jihočeské univerzitě končí termín pro podání přihlášek na třech fakultách

Zájemci o studium na Filozofické, Pedagogické a Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity mají dnes poslední možnost podat přihlášku ke studiu. Všechny tři fakulty nabízejí uchazečům nové obory. Dalších pět fakult má termín podání přihlášek ke studiu v rozmezí od 30. března do 5. dubna.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Areál Jihočeské univerzity | Foto: Jihočeská univerzita

Pedagogická fakulta otevře Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň základních škol - český jazyk jako cizí jazyk, a to jako navazující magisterské studium. Nový navazující obor připravili také na Přírodovědecké fakultě - jmenuje se Chemie životního prostředí. Filozofická fakulta nově nabízí bakalářské studium Filozofie a religionistika.

Každá z fakult pak nabízí studentům různé možnosti podání. Filozofická fakulta přijímá pouze elektronické přihlášky, díky tomu je možné je podávat až do půlnoci. Pedagogická fakulta naopak přijímá přihlášky pouze v tištěné podobě. Lze je ještě poslat poštou, ale s dnešním datem podání.

Přírodovědecká fakulta pak nabízí obě možnosti podání přihlášek, jak v tištěné, tak elektronické podobě. U každé z přihlášek je nutné doložit také zaplacení poplatku, na každé fakultě Jihočeské univerzity je to 500 korun za jednu přihlášku.

Na ostatních pěti fakultách Jihočeské univerzity se termíny podání přihlášek pohybují v rozmezí od 30. března do 5. dubna. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích má termín podání přihlášek ke studiu 12. dubna, Vysoká škola Evropských a regionálních studií v Českých Budějovicích až 14. května.

Romana Kostohryzová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme