Na pražském Výstavišti se roztáčí Matějská pouť

Na pražském Výstavišti dneškem začíná Matějská pouť, která potrvá až do 22. dubna. Přestože se oproti tradici otevírá o týden později, návštěvníci nebudou o nic ochuzeni. V areálu je čeká totiž přibližně 120 atrakcí, z nichž některé budou na Matějské poprvé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Matějská pouť začíná. | Foto: Filip Jandourek

„Mezi nimi je hodně adrenalinových atrakcí, hodně novinek. Bude tady nejvyšší booster, který existuje, to je 60 metrů do výšky nebo krásný strašidelný zámek. Tyto atrakce jsou k vidění pouze v zahraničí,“ říká Olga Kočková z pořádající firmy.

V rámci Matějské pouti proběhne již tradiční Den pro zdravotně postižené děti, děti z dětských domovů a azylových domů. Letos jej organizátoři naplánovali na 26. březen 2012. Všechny děti s handicapem, jejich rodiče, vychovatelé a kamarádi či děti z dětských domovů, azylových domů a ostatních ústavů budou mít v rozmezí 11. až 15. hodiny vstup zdarma.

Součástí programu Dne pro zdravotně postižené je také vstup do expozic Mořského světa, vystoupení klaunů z umělecké skupiny MEDUZA a odpolední koncert předních českých umělců na Křižíkově fontáně.

Marína Dvořáková, Anna Zunová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme