Na Ústecku měly kvůli sněhu problémy hlavně kamiony. Nyní jsou silnice s opatrností sjízdné

Padající sníh přes noc v Ústeckém kraji komplikoval život hlavně řidičům kamionů. Několik jich uvízlo na silnici první třídy mezi Lovosicemi a Teplicemi. Situaci tam komplikovala i dopravní nehoda dodávky. Teď jsou silnice v Ústeckém kraji podle silničářů s opatrností sjízdné. Podle policistů by ale řidiči měli být i maximálně opatrní.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dopravu na většině území republiky stěžuje sníh a náledí | Zdroj: ČTK

Havarovanou dodávku na silnici mezi Bořislaví a Velemínem se už podařilo vyprostit. Situaci na místě komplikuje jen jeden odstavený kamion. Pro kamiony je stále tento úsek obtížně sjízdný. Osobní auta tam projedou.

K dopravní nehodě došlo ráno u Dobkovic na Děčínsku, kde se srazila dvě osobní auta. Na silnici číslo 13 zůstal stát kopci u Markvartic tahač s návěsem.

Na ostatních místech v Ústeckém kraji jsou podle silničářů vozovky s opatrností sjízdné. Platí to i pro dálnici D8, kde policisté na území Ústeckého kraje nemají hlášeny žádné potíže.

I když sníh nad ránem přestal padat, teploty jsou pod nulou a řidiči by měli být i nadále maximálně opatrní. Na silnicích hlavně nižších tříd se může tvořit náledí anebo tam může ležet uježděný sníh.

Jan Beneš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme