Nad volbou šéfa místního sdružení ODS v Nuslích visí otazník

Část členů ODS v Praze 4 zpochybňuje nedávnou volbu předsedy místního sdružení v Nuslích. Podle zjištění České pozice hlasování předcházelo účelové přihlášení straníků z jiných buněk.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nusle v Praze

Nusle v Praze | Foto: Khalil Baalbaki | Zdroj: Český rozhlas

Předsedou místního sdružení se stal vlivný podnikatel Ondřej Palounek. Ten dosud působil na Spořilově a členem nuselského sdružení se údajně stal jen několik hodin před svým zvolením.

Volba nového předsedy místního sdružení v Nuslích se uskutečnila na začátku února. Někteří členové ODS kritizovali také to, že se hlasování konalo ve stejný den jako zasedání zastupitelstva Prahy 4. Tudíž se někteří lidé nemohli volby zúčastnit.

Podle neoficiálních informací chce celou záležitost řešit sám primátor Bohuslav Svoboda.

Změna vedení ODS v Nuslích není jedinou v poslední době. Na podzim byl z pozice starosty i předsedy oblastní organizace odvolán Pavel Horálek.

Anna Königsmarková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme