Novoměstský klub bojuje o světový pohár v lyžování

Nové Město na Moravě s napětím očekává, zda se do místního skiareálu vrátí světový pohár v běžeckém lyžování. Právě dnes zasedá ve švýcarském Curychu kalendářní komise Mezinárodní lyžařské federace. Novoměstský sportovní klub bojuje o termín „únor 2012“.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

velkoplošná obrazovka

velkoplošná obrazovka | Foto: Roman Růžička

„Jsem přesvědčen, že Tour de Ski pro Nové Město už je minulost. Je možné někdy se sem vrátit v takzvané druhé etapě Tour de Ski, která se připravuje, to znamená na únorové a březnové termíny. Myslím si ale, že velký světový pohár je lepší a Nové Město si to zaslouží,“ řekl předseda sportovního klubu Ladislav Slonek.

Největší závod v běžeckém lyžování, který Nové Město na Moravě v nadcházející sezóně čeká, je kontinentální Slavic Cup. Velký sportovní svátek ale v areálu chystají biatlonisté, a to světový pohár juniorů.

Daniel Burda, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme