Nový ředitel lázní Janské Lázně nezabrání krachu, tvrdí zástupci krizového štábu

Lázně v Janských Lázních do konce roku údajně zkrachují. Tvrdí to alespoň zástupci Krizového štábu českého lázeňství, kteří nesouhlasí s postupem nového ředitele lázní.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Secesní kolonáda | Foto: město Janské Lázně

Jedné z členek štábu Ivě Řezníčkové nejvíc vadí, že nový ředitel Josef Šimurda spoléhá na příliv komerční klientely, tedy lidí, kteří si pobyt zaplatí, a naopak nepracuje na rozšiřování stávajících služeb pro pacienty pojišťoven.

„Nejvíc mu vyčítáme, že nevyužil potenciál rehabilitačních lůžek, že se to nesnažil nastartovat tak, jak bychom si to my představovali, a zároveň že není ochoten podpořit krizový štáb lázeňství ve změně indikačního systému,“ tvrdí Řezníčková a dodává:

„Protože on je prakticky jediný ředitel, který tvrdí, že indikační seznam je okrajová věc a že to není to, co by lázně spasilo. Zatímco ostatní ředitelé tuto myšlenku podporují.“

Podle ředitele lázní Josefa Šimurdy je například získání pacientů pro rehabilitační péči běh na dlouhou trať a nejde o záležitost několika dnů a týdnů.

Václav Plecháček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme