Obecní úřady a radnice čeká povolební úklid

Plné ruce práce dnes budou mít na obecních úřadech a radnicích. Čeká je úklid po volbách. Některé radnice budou řešit také problémy při volbách. To je i případ Třebechovic pod Orebem na Královéhradecku, ale tamní radní jsou zatím tajemní a nechtějí nic prozradit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Komunální volby a volby do Senátu | Foto: Tomáš Adamec

Radnice zatím o komplikaci v jedné z volebních místností neřekla. Výsledky voleb ale problém, na který se přišlo, prý nijak neohrozí, samotného sčítání hlasů se údajně netýká.

„V tuto chvíli nechci být konkrétní, potvrzuji, že v jednom volebním okrsku došlo k určitému problému, k určité stížnosti. Celá věc byla projednána, byl pořízen zápis a vše ostatní bude řešeno v dnes,“ říká starosta Třebechovic pod Orebem Jiří Němec.

Třebechovickou radnici také čeká úklid volebních místností. „Musíme zlikvidovat osm volebních okrsků a vzhledem k tomu, že téměř všude jsme v nájmu, tak to musíme udělat během dneška. Jako první pojedeme do základní školy, aby se děti mohly začít učit,“ uvádí Helena Mejstříková z městského úřadu.

Martin Pařízek, Katka Brezovská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme