Obžaloba Kramného může padnout do několika týdnů. Podle policistů vraždil elektrickým proudem

Policisté uzavřeli kauzu Kramný. Státní zástupce oznámil, že obžalobu může poslat k soudu do několika týdnů. Kriminalisté podezírají Petra Kramného, že na dovolené v Egyptě zavraždil svou manželku a dceru. Vyšetřovatelé tvrdí, že své blízké zabil elektrickým proudem. Jeho obhájkyně tuto verzi odmítá.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vrchní státní zastupitelství v Olomouci

Vrchní státní zastupitelství v Olomouci | Foto: Alena Vykydalová | Zdroj: Český rozhlas

Jedním z podstatných důkazů policistů je posudek z Ústavu soudního lékařství. Experti v něm potvrzují, že příčinou smrti obětí byl elektrický proud.

„Poranění elektrickým proudem zanechává na místech vstupu elektrického proudu viditelné známky, které mají určitou morfologickou charakteristiku. Lze tam najít i mikroskopické změny,“ upřesnil přední český patolog Alexandr Pilín.

Matka s dcerou zemřely koncem července 2013 přímo v hotelovém pokoji v egyptském letovisku Hurghada. Petr Kramný celou dobu vinu odmítá. Soudy mu opakovaně prodlužují pobyt ve vazbě.

Andrea Brtníková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme