Oční oddělení v třebíčské nemocnici se přestěhovalo

Oční oddělení v Třebíči změnilo adresu, někteří lidé ho nemohou najít. Zadlužená třebíčská nemocnice v rámci úspor ruší odloučená pracoviště a jedním z nich bylo také oční oddělení na Družstevní ulici.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oční oddělení v Třebíči hledají pacienti na špatné adrese | Foto: Michal Malý

Nově sídlí oční oddělení v pavilonu interny přímo v areálu třebíčské nemocnice. Je však až v suterénu a cesta je složitější.

„Nacházíme se v univerzálním pavilonu, který je označen písmenem U. Po vstupu do budovy sjedete výtahem nebo sejdete do -2 podlaží. Je to v prostorách bývalé lékárny,“ popisuje cestu na oční sestra Božena Kotrbová.

S cestou na oční měla problémy také Marie Špačková z Jemnicka: „Věděla jsem, že budou přestěhováni, ale nevěděla jsem kdy. Já jsem se tam byla v úterý podívat a zjistila jsem, že tam nejsou, takže jsem nastoupila už sem. Radši jsem si to šla obhlídnout, takže jsem byla ráda, že vím, kam jdu, že jsem dneska nemusela lítat přes celou Třebíč.“

Michal Malý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme