Ostrava nabízí během prázdnin školákům bazén zadarmo

Ostravské školy na týden osiřely. Jejich žákům začaly jarní prázdniny. Ti si na ně museli společně s dětmi z dalších 11 okresů počkat nejdéle z celé republiky. Mnozí rodiče ale mají starosti. Řeší, jak své děti zabavit. Město jim proto nabídlo alespoň plavání zadarmo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plavecký bazén | Foto: Fotobanka Stock.xchng

Bazén, pro školačky Nelu a Aničku to teď bude o prázdninách největší zábava. Obě žačky si také budou, jak samy říkaly, týden volna zpestřovat třeba návštěvami obchodních center. Vymyslet pro děti zábavu není podle matky malé Amálie Evy Bártkové jednoduché. Možností je málo:

„Pustit děti ven, to nejde. Takže opravdu je to o tom, vzít děti a jít do nějakého centra. To už je komplikované. Máme babičku a dědečka, kteří jsou v důchodu. Takže jsme v pohodě a nemusíme to řešit. Jinak by to byl problém.“

Ostravské děti teď alespoň mohou zadarmo celý týden chodit plavat. S takovou nabídkou pro ty, kterým ještě nebylo deset, přišel městský správce sportovišť.

Sylvie Mikulcová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme