Ostrovský dům kultury nabídne přehlídku adrenalinových filmů

Městský dům kultury v Ostrově u Karlových Varů se dnes opět stane pomyslným festivalovým palácem. Všem zájemcům totiž nabídne přehlídku krátkometrážních filmů zaměřených na adrenalinové aktivity. Akce se jmenuje Snow film fest a kromě Ostrova se koná na dalších téměř 40 místech v České republice a na Slovensku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Logo festivalu Snow film fest 2013 | Foto: Snow film fest

Lákavý strach, Modrá posedlost, Napříč ledy, Na sever od slunce, nebo Neviditelná hora. To jsou pouze některé názvy snímků, které tvoří letošní kolekci festivalu adrenalinových filmů Snow film fest 2013.

Jejich autoři divákům přibližují extrémní lyžování, ski-alpinismus a další dech beroucí aktivity související se sněhem a zimou.

Přehrát

00:00 / 00:00

O program festivalu se zajímal reportér Zdeněk Trnka

V Ostrově se bude program přehlídky odehrávat ve velkém sálu kulturního domu. „Tím, že máme nově zrekonstruované velké kino, tak si můžeme dovolit tu show zlepšit tím, že bude větší kapacita a lepší obraz a zvuk. Bude to určitě jedinečné,“ vysvětluje za pořadatele Martina Pavlovská.

V Ostrově bude navíc program pestřejší ještě o přednášku zaměřenou na dobrodružnou cestu do nitra Himalájí.

„Přijede nám Prahy cestovatel Martin Mykiska, který nám představí svou diashow, která vyhrála diváckou cenu festivalu Caminos 2012,“ doplnila Pavlovská.

Diváci uvidí celou kolekci i s bonusy

Právě Ostrov u Karlových Varů chce ovšem zájemcům o adrenalin přinést pokud možno co největší zážitek. A kolekci nabízených snímků nabídne úplně celou.

„Jsou k tomu přidané dva bonusové filmy, které nemusí každé kino promítat, ale my určitě do toho půjdeme,“ potvrzuje za pořadatele Martina Pavlovská.

V Ostrově u Karlových Varů startuje Snow film fest v 17 hodin. Ovšem třeba v Plzni začíná akce o hodinu později. Adrenalinové filmy se tam budou promítat na Borech v divadle Pod lampou.

Zdeněk Trnka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme