Pardubice mohou čerpat dotace z Regionálního operačního programu až do poloviny příštího roku

Pardubice mají čas do konce června roku 2014 na čerpání dotací z Regionálního operačního programu. Výbor Regionální Rady Severovýchod městu vyhověl v žádosti o změnu harmonogramu Integrovaného plánu rozvoje města.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Třída Míru v Pardubicích | Foto: Honza Ptáček | Zdroj: Český rozhlas

Pardubice měly obavy, že by nestihly včas utratit dotace na opravu třídy Míru a úpravu Tyršových sadů, které mají začít až na podzim letošního roku.

„Já jsem s paní primátorkou na toto téma vedl separátní jednání, rozebrali jsme jednotlivé možnosti,“ říká místopředseda regionální rady a hejtman Martin Netolický.

„Město má připraveny i náhradní projekty tak, aby byly naplněny takzvané indikátory, čili jakési znaky, které jednotlivé projekty musí splňovat,“ vysvětluje Netolický.

„Mám pocit, že paní primátorka bere věc velmi vážně, chce splnit to vyčerpání stanovené k 30. 6. příštího roku, takže my jsme se dohodli, že benevolentnější přístup je v tuto chvíli opodstatněný,“ dodává.

Iva Menšíková, Drahomíra Bačkorová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme