Pardubické řidiče potrápí až do neděle další uzavírka

Řidiče v Pardubicích čekají opět dopravní komplikace. Dnes začíná úplná a obousměrná uzavírka silnice od mostu Pavla Wonky ke křižovatce na Staré Hradiště. Práce jsou zatím plánovány až do neděle.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Uzavřený Wonkův most v Pardubicích

Uzavřený Wonkův most v Pardubicích | Foto: Honza Ptáček | Zdroj: Český rozhlas

Na dopravu v problematickém úseku budou dohlížet městští strážníci z příslušného obvodu, jak upřesňuje sloužící operační města Pavel Leuchter.

„Dle situace a v případě potřeby budou posíleni o strážníky z oddělení dopravy či jiného obvodu a na místě budou jistě spolupracovat i s kolegy policisty z Policie České republiky,“ říká Leuchter.

Policie žádá řidiče, aby respektovali omezení a svým neukázněným chováním nekomplikovali dopravu a stavební práce. Vyhnou se tak nepříjemnostem s policií.

„V mnoha případech jsme byli k zásahu na místě vyzváni ne ze strany nervózních řidičů, ale především stavebními firmami, které zde rekonstrukci komunikací provádějí,“ upozorňuje Leuchter.

Neukáznění řidiči podle jeho slov dokázali mimo jiné vjet na čerstvě položený asfalt o teplotě 180 stupňů.

Oto Gutwirth Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme