Pardubický bowlingový turnaj ministerstva vnitra přispěje dobré věci

Pardubická herna Luka bowling hostí dnes finálový turnaj ministerstva vnitra. V druhé polovině května se odehrály kvalifikace po celé republice, ze kterých vzešlo 72 hráčů, kteří se poperou o první místo. A všichni zúčastnění přispěli také na charitu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bowling | Foto: Fotobanka Stock.xchng

Zvuk padajících kuželek bude dnes slyšet na pardubické osmnácti dráhové bowlingové herně.

Pohár ministerstva vnitra má na programu finále a všichni hráči, kteří absolvovali některou z kvalifikací, přispěli i dobré věci. Část startovného šla na Nadaci Policistů a hasičů.

„Je to turnaj, který je věnován nadaci ministerstva vnitra. Osobní záštitu poskytl i ministr vnitra Jan Kubice a ředitel Nadace Policistů a hasičů pan Vladimír Šutera,“ říká organizátor pardubické části Ivan Lang.

Přehrát

00:00 / 00:00

O dnešním bowlingovém turnaji ministerstva vnitra v Pardubicích informoval redaktor ČRo Ota Gutwirth

Majitel centra Michal Loučka dodává, že podobně velký turnaj se koná jen párkrát do roka. Velké turnajehostí jeho centrum tak čtyři do roka, zatímco malých organizují na osmdesát.

Kvalifikace proběhla v Pardubicích ve čtvrtek. Podle hráčů šlo o tzv. jednodušší model, kterým označují hráči to, jak jsou připraveny dráhy: čím jednodušší je, tím větší výkony bývají k vidění.

Pro finále však nesmí chybět ale ta pověstná trocha štěstí. Finálový den tak začíná v 11 hodin dopoledne. Vítěz který získá pohár a 10 tisíc korun, pak znám večer kolem 18. hodiny.

Marína Dvořáková, Ota Gutwirth Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme