Pitva prokázala, že dívka z Klášterce nad Ohří zemřela násilnou smrtí

Policisté pátrají po pachateli, který zavraždil devítiletou dívku z Klášterce nad Ohří na Chomutovsku. Po školačce pátrala policie a desítky dobrovolníků od úterního večera. Včera ji ale nalezli kousek od Klášterce mrtvou. Ve městě vzbudil hrůzný čin strach a rodiče dávají na děti větší pozor.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Klášterec nad Ohří. U základní školy, kterou dívka navštěvovala, se večer sešlo několik set lidí. Na místě zapalovali svíčky a pokládali květiny | Zdroj: ČTK

Policie dnes vydala informaci, že podle předběžných výsledků pitvy dívka opravdu zemřela násilnou smrtí. O sexuálním motivu zatím policisté nechtěli mluvit.

Před školou, kam dívka chodila, vlaje černý prapor. Vzniklo tam také improvizované pietní místo, kam lidé stále přinášejí svíčky, plyšáky a různé vzkazy.

Dnes také proběhlo setkání městské i státní policie s vedením města a školy. Město rozhodlo, že ještě zvýší dohled městských policistů a rozšíří hodiny, během kterých v ulicích procházejí.

Rodiče si sami chodí vyzvedávat děti po vyučování. Ve škole je k dispozici psycholog a pracovnice s pedagogicko-psychologické poradny z Kadaně.

Klášterec nad Ohří. U základní školy, kterou dívka navštěvovala, se večer sešlo několik set lidí. Na místě zapalovali svíčky a pokládali květiny | Foto: ČTK

Jan Bachorík, kap Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme