Policie našla ve Vltavě mrtvého muže. Může jít o pohřešovaného Brita

Pražští policisté v neděli ve Vltavě našli tělo mrtvého muže. Teď zjišťují jeho totožnost a příčinu smrti. Nevyloučili, že jde o pohřešovaného Brita, který se ztratil v polovině listopadu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie. Ilustrační foto | Foto: Tomáš Adamec

„Policisté by měli mít předběžné výsledky soudní pitvy k dispozici v řádu několika hodin, až dnů,“ řekla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

„Samozřejmě budou prověřovat i možnost, že by se v případě nalezeného muže mohlo jednat o osobu pohřešovanou či hledanou,“ doplnila Zoulová.

Policisté 34létého britského občana hledají od neděle 16. listopadu. Slavil v Praze rozlučku svého bratrance se svobodou. Podle přátel a příbuzných, kteří také byli na rozlučce, všichni v noci popíjeli a během přesunu mezi bary se skupinka rozdělila a mladý muž se se ztratil.

Podle policie muž před svým zmizením užíval ‚v hojné míře‘ alkohol a drogy. Navíc byl údajně spatřen i dva dny poté, co podle rodiny zmizel, a příbuzní se nemohli shodnout, kde a kdy se přesně ztratil.

ČTK, Michaela Široká Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme