Policie zná jméno jednoho z lupičů, kteří přepadli vůz bezpečnostní agentury

Policisté vyhlásili pátrání po jednom z pachatelů loupežného přepadení auta bezpečnostní agentury v Přemyslovicích na Prostějovsku. Na loupeži z minulého měsíce se měl podílet čtyřiapadesátiletý Ján Bakalár z Moravičan na Šumpersku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ján Bakalár | Foto: Policie ČR

„Podezřelý muž se měl dopustit 21. února kolem půl deváté jako jeden ze tří pachatelů v obci Přemyslovice na Prostějovsku loupežného přepadení vozidla Ford Tranzit.

V uvedené době tři ozbrojení pachatelé zastavili firemní vozidlo a pod hrozbou střelby přinutili posádku vozidla k vydání finanční hotovosti,“ informuje krajská policejní mluvčí Marie Štěrbáková a dodává:

„Hledaný muž je ozbrojený a může být velmi nebezpečný. Žádáme případné svědky, kteří podezřelého muže viděli nebo ví, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali policii prostřednictvím linky 158.“

Bakalář měří 180 centimetrů, je střední postavy. Má hnědočerné prošedivělé středně dlouhé vlasy, hnědé oči a hnědočernou prošedivělou bradku. Je ozbrojený a nebezpečný.

Spolu s dvěma dalšími společníky před čtrnácti dny z auta ukradl desítky milionů korun.

Ozbrojení lupiči v Přemyslovicích na Prostějovsku přepadli vůz s penězi | Foto: ČTK

Jaroslava Malínská, Tereza Tomášková, kko Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme