Policisté zasahovali na diskotéce ve Dvoře Králové

Policie na Trutnovsku má za sebou rušnou noc. Kontrolovala totiž alkohol u mladistvých. Krátce po půlnoci se policisté vypravili na jednu z diskoték ve Dvoře Králové nad Labem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kontrola nalévání alkoholu mladistvým | Foto: Pavel Pavlas

Z podniku muži zákona vyvedli 18 lidí, kterým nebylo ještě 18 let a přístroje jim naměřily alkohol v dechu. Nejvyšší naměřená hodnota byla téměř 1 a půl promile.

Přehrát

00:00 / 00:00

Kurátorka pro mládež městského úřadu Královédvorského městského úřadu, Jaroslava Poskočilová, popisuje průběh zátahu.

Nejmladšímu návštěvníkovi diskotéky, který pil bylo teprve 15 let. Na zátah dohlížela i kurátorka pro mládež Královédvorského městského úřadu Jaroslava Poskočilová: "Ta naše úloha spočívá vyloženě v ochraně jejich práv. Aby jim nebylo učiněno nějaké příkoří."

"Když si rodiče přebírají ty děti, tak už vědí, že je něco špatně. Takže se ji pak zveme k nám na oddělení," popisuje další kroky kurátorka Jaroslava Poskočilová a dodává na adresu jednoho z rodičů: "Jedna maminka se hrozně zlobila. Dítěti nalila ona sama, takže tam pak bude nějaké kární řízení."

Na tomto místě jde už podruhé o podobnou policejní akci. Přibližně před rokem zde policisté objevili čtyři desítky mladistvých podnapilých.

Martin Pařízek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme