Poslední zasedání karlovarských zastupitelů bude zřejmě bouřlivé

Karlovarské zastupitele dnes čeká poslední řádné zasedání v tomto volebním období. Nudit se určitě nebudou. V programu jednání mají totiž téměř stovku bodů. Není tudíž vyloučeno, že se hlasování zastupitelů protáhne do pozdních večerních hodin. Mnozí lidé očekávají že půjde o velmi vzrušenou debatu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Karlovy Vary

Pravidelné sledování řádných jednání zastupitelstva města Karlovy Vary v uplynulých čtyřech letech nabídlo zpravidla stejný obrázek: vzrušené debaty, osobní útoky a nadávky, někdy vedoucí až k nenávisti mezi vedením radnice a opozicí.

Teď před koncem volebního období to pravděpodobně nebude jiné. Program dnešní schůzky nabízí kontroverzní body, například o změnách předkupních práv klíčových městských nemovitostí.

Někdy jsou pod neurčitými názvy v programu schována zásadní rozhodnutí městských představitelů. Proto je téměř jisté, že i dnes hádky zastupitelů potrvají do pozdního večera s těžko předvídatelným výsledkem.

Zdeněk Trnka, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme