Praha nabízí sportoviště do konce roku zdarma

Týden sportu zdarma je název už druhého ročníku projektu pražského magistrátu. V rámci něj je možné až do čtvrtka 31. prosince bezplatně využít pětadvacet vybraných sportovních zařízení. Vybrat se dá mezi plaveckými bazény, kluzišti, fitcentry nebo možností zahrát si fotbal či stolní tenis.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plavecký bazén - ilustrační | Foto: fotime.com

Do projektu se vloni zapojilo sedmnáct sportovních zařízení, které navštívilo skoro patnáct tisíc lidí. Letos už je to pětadvacet sportovišť. Oba roky mezi ně patří také YMCA. Vloni ji ale lidé mohli navštívit v trochu jiném režimu než letos.

Projekt totiž neznamená, že všechna sportovní zařízení nabízejí své služby bezplatně po celý týden a po celou svou provozní dobu. Například zmíněná YMCA se zdarma otevřela veřejnosti včera a dnes. Tomáš Lán, vedoucí tohoto centra Českému rozhlasu sdělil, že návštěvnost během té doby stoupla o více než tři sta procent.

Projekt Týden sportu zdarma dnes běží už pátý den a končí ve čtvrtek 31. prosince. Jeho program včetně přehledu sportovních zařízení a jejich adres najdete na webových stránkách.

Zuzana Ptáčková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme