Přechody kvůli EURU pohlídají česko-polské policejní hlídky a celníci

Fanoušky, kteří zamíří na fotbalové zápasy do polské Vratislavi, si na hraničních přechodech pohlídají česko-polské policejní hlídky a také celníci. Až do 1. července budou policisté kontrolovat, jestli fanoušci nemají zákaz vstupu na fotbalové utkání, nepřevážejí zbraně nebo zábavnou pyrotechniku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kvůli fotbalu uzavřou Poláci část hraničních přechodů z České republiky | Foto: Martin Pařízek

Podle Vlasty Suchánkové z Krajské policie v Liberci jsou hlídky rozmístěné na všech silnicích vedoucích k hraničním přechodům do Polska.

„Máme samozřejmě vytipována i riziková místa, kterým budeme věnovat zvýšenou pozornost. Jedná se zejména o benzínové čerpací stanice, různé stánky s občerstvením a podobně. Co se týče monitoringu a dohledu na silnicích, tak se bude jednat zejména o vjezd pod dálnici do našeho kraje, dále pak Příšovice, Turnov, Harrachov, komunikace od Trutnova a pak silnice z Turnova směrem na Liberec a samozřejmě i Frýdlantsko,“ řekla Vlasta Suchánková.

Po celou dobu konání EURA 2012 budou hranice s Polskem hlídat policisté ze Semil, Liberce, Jablonce nad Nisou a další policejních útvarů.

Eva Malá, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme