Rusko 0:0 Finsko

Předvolební speciál ČRo Ostrava: OSTRAVA

Předvolebního speciálu ČRo Ostrava se v Ostravě zúčastnili: Lukáš Černohorský (Jsme Ostrava - koalice Strany Zelených a Pirátů), Roman Gelnar (Úsvit přímé demokracie), Jana Glogarová (Strana práv občanů), Peter Harvánek (Změna pro Ostravu), Liana Janáčková (Nezávislí), Martin Juroška (KSČM), Petr Kajnar (Ostravské fórum), Vladimír Leško (Romská demokratická strana), Nela Lisková (Lev 21 - Národní socialisté), Tomáš Macura (ANO), Dalibor Madej (Toryové), Lumír Palyza (ČSSD), Martin Piperek (TOP 09), Jiří Poledne (Dělnická strana sociální spravedlnosti), Zbyněk Pražák (KDU – ČSL), Lukáš Semerák (Hnutí Ostravak), Martin Štěpánek (ODS) a Jiří Zapletal (Strana svobodných občanů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

ČRo Ostrava sídlí v Rütgersově paláci na ulici Dr. Šmerala v centru Ostravy | Foto: Daniel Martínek

Kandidáti odpovídali na tyto otázky: Co je největším problémem vašeho města a jak ho chcete vyřešit? Jste pro regulaci hazardu v Ostravě? Případně v jakém rozsahu a proč? Ostravu trápí odliv mladých lidí. Jak tomu chcete bránit?

Přehrát

00:00 / 00:00

Předvolební speciál ČRo Ostrava: OSTRAVA

Předvolební debaty - termíny | Foto: Český rozhlas

Silvie Mikulcová, Iva Havlíčková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme