Přepadení v Pařížské: dva ozbrojení lupiči kradli v luxusním hodinářství. Pátrá po nich policie

Dva ozbrojení pachatelé dnes před polednem přepadli luxusní hodinářství v Pařížské ulici v Praze. Podle policie byli lupiči pravděpodobně cizinci a z obchodu si odnesli zboží v celkové hodnotě jednotek milionů korun. Informovala o tom policejní mluvčí Andrea Zoulová. Při loupeži nebyl nikdo zraněn, lupiči jsou na útěku.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Luxusním butikům se v Praze daří – především v Pařížské ulici

Luxusním butikům se v Praze daří – především v Pařížské ulici | Foto: Filip Jandourek

Pachatelé z místa činu zřejmě ujeli na motocyklu, který vzápětí odstavili v ulici U Železné lávky. „Po pachatelích usilovně pátrají nejen pražští policisté, ale i kolegové z dalších krajů," uvedla Zoulová. Další podrobnosti nechtějí kriminalisté z taktických důvodů zveřejňovat.

„S ohledem na výši způsobené škody si případ na místě převzali krajští vyšetřovatelé. Ti budou v příštích hodinách vyhodnocovat dostupné záznamy z prodejny i z městského kamerového systému," dodala mluvčí.

Pařížská ulice v centru Prahy u Staroměstského náměstí patří mezi hlavní nákupní třídy a je synonymem luxusu, protože právě tam jsou obchody nejdražších světových značek.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme