Přerovská poliklinika pořádá Den prevence. Vyšetření mohou odhalit onemocnění srdce

Lidé si dnes mohou přijít na polikliniku v Přerově otestovat své zdraví. V rámci Dne prevence jim zdravotnický personál například změří tlak, hladinu cukru v krvi nebo EKG. Vyšetření mohou odhalit také onemocnění srdce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vyšetření srdce (ilustrační foto) | Foto: Free Digital Photos

Zdravotníci budou Přerovanům k dispozici na poliklinice od 13 do 17 hodin. Zájemci se mohou nechat bezplatně vyšetřit bez předchozího objednání.

„Součástí preventivní akce bude například nácvik správného sezení u počítače, které má za úkol předcházet bolestem zad. Gynekolog ochotně zájemkyním poradí, jak předcházet rakovině děložního čípku, a zodpoví všechny otázky týkající se dalších onemocnění,“ říká mluvčí skupiny AGEL Hana Szotkowská.

„Součástí programu bude také zhodnocení celkového zdravotního stavu lékařem. V případě zjištění abnormálních hodnot během kteréhokoli vyšetření bude pacientům zdravotníky doporučen další léčebný postup,“ dodává Szotkowská.

Jana Zemková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme