Přerovské děti navštíví pravěk

Přerovské muzeum Komenského dnes rozjíždí nový projekt. Pro školáky připravilo animační program, který nevšední formou přiblíží dětem unikátní expozici archeologie a také nejstarší dějiny osídlení města.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mamut | Foto: Corel Corporation

O tom, že se škola může stát hrou, se dnes na vlastní kůži přesvědčí první dvacítka školáků z Přerova. Muzeum jim v prostorách archeologické expozice nabídne nevšední zážitky přitažlivou formou plnou her a nejrůznějších překvapení.

Podaří se děti přesvědčit o tom, že nejen počítačové hry jim mohou nabídnout nevšední a napínavé zážitky ? To bude dnes dopoledne jasné jak školákům tak i muzejní pedagožce Kateřině Tomeškové, která animační program připravovala několik měsíců: "Děti se snažíme nalákat zážitkovým programem. Rádi bychom, aby si tady mohly na vše sáhnout."

Na děti dnes čeká také pravěký diktát nebo pohled do pravěké kuchařky. V průběhu roku budou se školáci formou hry seznámí také s expozicemi mineralogie, s historií středověku a se starými řemesly.

Milan Kopp, Jana Zemková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme