Při požáru rodinného domu v Prysku na Českolipsku zemřela žena

V důsledku požáru rodinného domu v Prysku na Českolipsku zahynula v noci na dnešek žena. Podle mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Zdenky Štrauchové byl požár nahlášený zhruba hodinu před půlnocí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Požár v Arnolticích na Liberecku. | Zdroj: ČTK

Hasiči z Kamenického Šenova, kteří dorazili na místo jako první, ženu vynesli ven, lékař však už jen konstatoval smrt.

Požár, který pravděpodobně vznikl od nedopalku cigarety, hasiči dostali pod kontrolu během několika minut. Případ řeší policie.

V neděli likvidovali hasiči na Liberecku další dva požáry. Způsobily škodu přes půl milionu korun. Hořel rodinný dům ve Studenci na Semilsku. O několik hodin později hasiči zasahovali v Zákupech na Českolipsku.

U požáru střechy rodinného domu ve Studenově zasahovalo sedm jednotek hasičů, oheň zneškodnili do tří hodin. Podařilo se uchránit majetek v hodnotě více než milionu korun. Příčina požáru je v šetření.

V Zákupech na Českolipsku hořely v hale firmy balíky uskladněné izolační hmoty. Ještě před příjezdem hasičů bylo evakuováno 50 lidí. Co požár způsobilo, zatím není známo. Hasiči ale pracují se dvěma verzemi - nedbalost nebo samovznícení.

Eva Malá, Simona Bartošová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme