Příznivci libereckého primátora uspořádali další demonstraci

Před libereckou radnicí se večer sešly stovky příznivců primátora Jana Korytáře. Jeho strana Změna pro Liberec uspořádala další ze série veřejných mítinků, kde seznámila Liberečany s dalšími postupy ve vyjednávání s opozicí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na demonstraci na podporu libereckého primátora Jana Korytáře se v úterý 5.4. sešlo před radnicí na tisíc lidí | Foto: Ivana Bernáthová

I přes velmi nepříznivé počasí se v podvečer sešly u liberecké radnice zhruba tři stovky lidí. Přišli vyjádřit podporu primátorovi Janu Korytářovi, kterému hrozí odvolání z funkce.

Před veřejností vystoupilo několik zastupitelů, kteří vyjádřili nechuť nad aktuálním děním na liberecké radnici. Argumenty pro primátorovo odvolání označili za záminky a vyzvali lidi, aby jim pomohli s těmito - podle nich údajnými - argumenty bojovat.

Kromě příznivců strany Změna pro Liberec se na demonstraci dostavilo i několik odpůrců stávajícího primátora, vesměs příznivců Občanské demokratické strany.

mta, Šárka Škapiková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme