Provoz v Pardubicích na jaře ovlivní několik oprav silnic zároveň

Řidiči projíždějící Pardubicemi budou mít na jaře ztíženou cestu. Ve městě se totiž chystá hned několik velkých oprav vozovek. Radnice plánuje rekonstrukci hlavního tahu směrem na Hradec Králové, Pardubický kraj bude opravovat ve směru na Chrudim, Ředitelství silnic a dálnic se chystá na rozšíření silnice u Parama a zřejmě dojde i na úpravu Přednádraží a rekonstrukci Třídy Míru.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Magistrát města Pardubice | Foto: Honza Ptáček | Zdroj: Český rozhlas

Kvůli koordinaci oprav požádalo město o pomoc specializovanou firmu, přesto se vyskytnou dny, kdy některé úseky nebudou průjezdné vůbec.

„Nebude to na dlouhé dny, ale rozhodně to budou desítky hodin. Je potřeba i koordinačně zpracovat objízdné trasy a je také nutné, aby obyvatelé i podnikatelé v těch oblastech věděli, kdy a na jak dlouho tato situace nastane."

Přehrát

00:00 / 00:00

S náměstkem primátorky Pardubic Michalem Koláčkem mluvila Drahomíra Bačkorová

„Budeme zcela jistě informovat minimálně v radničním zpravodaji, ale s těmi, kterých se to bezprostředně týká - obyvatelé, podnikatelé a velké řetězce - bude jednáno individuálně,“ řekl náměstek primátorky Pardubic Michal Koláček.

Simona Bartošová, Drahomíra Bačkorová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme