Registr vozidel v Ostravě funguje bez problémů. Avizovaný ranní nápor řidičů se nekonal

Ostravský registr vozidel zvládl vstup do nového týdne. Dnes se do systému poprvé od změny provozovatele připojily všechny pobočky. Došlo k ní v minulém týdnu během dvoudenní odstávky. Registr v Ostravě od té doby běží bez větších potíží a ani dnes se tam nepotvrdil avizovaný ranní nápor řidičů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Registr vozidel v Praze | Foto: Filip Jandourek

„Dnes jsou ženy u přepážek šikovné, díky nim to tak není zavalené,“ říká důchodce Milan, který spokojeně odchází z čekárny. Potěšily ho usměvavé úřednice. K radosti má ještě o důvod víc. A nezkazilo by mu jí ani delší čekání.

„Já jsem tu byl minulý týden kvůli ztrátě a než jsem všechno odbavil, tak mi ty doklady do dvou dnů někdo hodil do schránky. Nečekal jsem žádný nápor, jde to docela rychle,“ dodává Milan.

Podle úředníků ale ještě není vyhráno. V systému se stále objevují čas od času chyby, které komplikují práci a zdržují řidiče. Záleží na novém provozovateli, jak rychle je dokáže odstranit.

Jana Jeckelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme