Rodina ukázala Michalu na veřejnosti. Vyšetřování únosu pokračuje

Rodina třítýdenní Michaly, která se po únosu vrátila z Německa v neděli domů, ukázala děvčátko na veřejnosti. Dnes totiž pořádá velkou oslavu jejího návratu. Policie stále pokračuje ve vyšetřování motivu únosu. Matka malé Michaly ale už teď děkuje za její nalezení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prarodiče s Michalou po jejím návratu z Německa | Zdroj: ČTK

„Jsem šťastná, že mám malou doma. Mám radost. Já s ní nevyjdu ani ven. Ona bude furt zavřená, všechny tři holky budou zavřené doma. Já se bojím. Tak pořád jsem s ní, pořád ji mám na rukou, prostě si to užívám. Ještě bych chtěla poděkovat české policii a všem, co se zúčastnili toho, když pátrali po mojí holčičce, i německé policii. Všem děkuju moc, že mi ji našli,“ řekla matka Michaly.

Německý pár, který má na svědomí únos měsíční Michaely z Trmic na Ústecku, se k činu přiznal. Informuje o tom agentura DPA s odvoláním na státní zastupitelství v Koblenci.

Padesátiletý muž z Durynska unesl holčičku z kočárku 4. července spolu se svojí partnerkou, před týdnem je německá policie zatkla.

Dagmar Cestrová, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme