Rychlostní silnice R7 je po noční hromadné nehodě již průjezdná

Rychlostní silnice R7 ve směru na Slaný a Chomutov je již průjezdná. V úterý zde po 22. hodině hromadná nehoda asi 30 vozidel zablokovala dopravu, kterou policisté odkláněli přes Lidice, Kladno a Smečno. Na místě je ale stále hustá mlha a řidičům se tak doporučuje zvýšená pozornost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hromadná nehoda v noci zablokovala dálnici D5 u Berouna

Hromadná nehoda v noci zablokovala dálnici D5 u Berouna | Foto: HZS Středočeského kraje

„Silnice je namrzlá i když ji posypal sypač. V okolí vím nejméně o dalších třech nehodách, které souvisí s mlhou a náledím,“ varoval řidiče v ranním Radiožurnálu přímo z místa reportér Pavel Pavlas.

„Řidiči, kteří byli účastníky hromadné nehody, říkali, že silnice byla opravdu velmi kluzká a pak zde docházelo k chaosu. Lidé pobíhali mezi jedoucími vozidly, policie přijela na místo až po chvilce,“ řekl Pavlas.

Většina havarovaných vozidel byly osobní automobily, nabouraly ale i dvě nákladní auta a autobus. Příčinou byla pravděpodobně namrzlá vozovka. Na objízdných trasách se kolony netvořily.

Mlhy dnes potrápí i další části republiky. S namrzajícími vozovkami musí počítat i řidiči například i v Královéhradeckém kraji.

Aktuální dopravní situaci sledujte zde

Pavel Pavlas, Jan Piroch Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme