Síťová jízdenka SONE+ platí už i v pražské hromadné dopravě

Speciální nabídka Českých drah ode dneška zjednoduší a zlevní cesty výletníků do Prahy. Celostátní jízdenku Českých drah SONE+ budou lidé moci využít i v městské hromadné dopravě v Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Výpadek proudu zastavil tramvaje v centru Prahy | Foto: Standa Soukup

Jízdenku lze použít pouze o víkendech a svátcích, stojí 700 korun a platí maximálně pro pět osob, z toho jen dva mohou být starší 15 let. Pro cestující ze Středočeského kraje je připravena levnější varianta.

„Pokud kdokoliv z České republiky chce vyrazit do hlavního města, může si zakoupit jízdenku za 700 korun. Pak může jezdit v metru, městských autobusech, tramvajích, může využít i lanovku na Petřín, ale může využít i přívozy a příměstské autobusy,“ vysvětluje mluvčí Českých drah Kateřina Šubová.

„Kdo chce cestovat v rámci Středočeského kraje, může využít regionální variantu, která stojí 400 korun. S touto jízdenkou může cestovat do Prahy a využívat stejně tak jako u té celostátní jízdenky všechny určené prostředky hromadné dopravy v Praze,“ dodává.

Anna Königsmarková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme