Skupina Mig 21 odstartovala novou koncertní šňůru v Karlových Varech

Své další republikové turné včera v Karlových Varech zahájila kapela Mig 21. Představit by mělo hlavně novou tvorbu kapely, která právě vydává svoje nové album. Koncertní šňůra postupně doputuje do víc než dvou desítek společenských sálů a klubů po celém Česku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kapela Mig 21 vydala nové album, nyní ho představí na koncertní šňůře | Zdroj: ČTK

Úvodní vystoupení v lázeňské metropoli si nenechaly ujít stovky lidí všech generací. „Jsem jejich fanynka a slyšela jsem, že vydali nové album, tak jsme si s kamarádkou řekly, že vyrazíme. Těšíme se, že nás pan Macháček dobije svým pozitivním přístupem,“ očekávala paní Veronika, jedna z návštěvnic koncertu.

Lidový dům ve Staré Roli na kraji lázní doslova praskal ve švech a přišli i ti, kteří byli na známou skupinu prostě jen zvědaví. „Sešli jsme se s kamarády a řekli jsme si, že si uděláme hezký večer, Mig 21 je docela dobrá kapela,“ chválila další návštěvnice koncertu.

Přehrát

00:00 / 00:00

Koncert kapely Mig 21 v Karlových Varech navštívil také reportér ČRo Zdeněk Trnka

Dobrý rozjezd koncertu se pokusil pokazit stávkující mikrofon, frontmana kapely Jiřího Macháčka ale nedostatky technického aparátu rozhodně nevyvedly z míry. A prověřené hity střídaly skladby úplně nové.

Nadšené publikum lázeňského města bavil Jiří Macháček se svým týmem téměř dvě hodiny. Příští týden turné Migu 21 pokračuje v jižních Čechách.

Zdeněk Trnka, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme