Střední Čechy zažívají jednu z nejklidnějších silvestrovských nocí

Střední Čechy zažívají jednu z nejklidnějších silvestrovských nocí za posledních několik let. Hasiči zatím nemuseli vyjíždět k žádnému požáru. O něco více práce ale měli už tamní záchranáři.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kladno bojuje s tajícím sněhem | Foto: Jana Káninská

Podle 28 kamer, které mají na operačním středisku kladenští strážníci, mezi kterými se po dnešní ráno pohybuje i redaktor Radiožurálu Pavel Pavlas, se v ulicích Kladna příliš lidí nepohybuje.

Důvodem je chladné počasí ale i to, že lidé šetří. Nejen, že není místní obyvatele vidět na ulicích, ale ani restaurace nejsou plné. Také produkce ohňostrojů a odpalování raket bylo o poznání klidnější.

Policisté zasahovali před půlnocí při hádce několika lidí na jedné kladenské ubytovně. Příbramští záchranáři vyjížděli v jednom případu otravy alkoholem, kladenští záchranáři ošetřovali dokonce patnáctiletého mladíka, který se také otrávil alkoholem. Na Benešovsku lékaři ošetřili malé dítě, které se popálilo o petardu.

Pavel Pavlas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme