Strunkovice nad Blanicí hostí výstavu fotografů amatérů

Třináctý ročník výstavy Foto na provázku se uskuteční dnes a zítra ve Strunkovicích nad Blanicí na Prachaticku. Začne vernisáží v kulturním domě v 10 hodin. Kromě prací fotografů z celé republiky organizátoři lákají na program v areálu Sokolské louky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotoaparáty | Foto: Pavla Kopřivová

„Zase jsme vycházeli z tématických věcí, které byly v minulých letech. To znamená, bude tam divadlo, které jsme zaměřili na děti. Bude tam muzika, bude tam bluesová muzika, country, rocková muzika. Budou dvě cestovatelské projekce, budou se promítat diapozitivy a dokumentární film,“ upřesnil Karel Matějka z pořádající Tělocvičné jednoty Sokol Strunkovice nad Blanicí.

Nepříznivé předpovědi počasí pořadatele neodradily. Pytle s pískem mají pro jistotu u řeky Blanice připravené pořád a navíc pořídili velký stan. „Jednak jsme zvyklí a pak jsme pořídili velkokapacitní stan, takže i kdyby bylo počasí trochu horší, tak nás rozhodně déšť nepřekvapí,“ řekl Matějka.

Vstupné na všechny pořady Fota na provázku je dobrovolné. „Jako v předchozích letech je akce dvoudenní. Kromě soboty 1. června budou návštěvníci moct ještě v neděli 2. června od 10 do 12 hodin výstavu navštívit. A zároveň v tuto dobu bude probíhat v kinosále Kulturního domu projekce cestovatelských pořadů,“ dodal Matějka.

Václav Malina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme