Technaři na Třebíčsku prý napadají místní obyvatele

Hlasitá techno hudba vadí lidem z Meziříčka na Třebíčsku. Od začátku prázdnin je v nedalekém mlýně Skalák každý víkend ruší pravidelné technoparty. Hluk se nese až do vzdálenosti dvaceti kilometrů a podle místních se po obci potloukají opilci a narkomani.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Technopárty v Želízech na Mělnicku | Foto: Pavel Pavlas

Provozovatel mlýna Miroslav Skalický tvrdí, že si místní vymýšlí a chtějí ho zlikvidovat. Důkazy včetně fotografií neuznává:

„Pohodí tam nějaké dvě tři injekční stříkačky, nafotí to a říkají, že je to od nás. Nedovedu si představit, že tady bude někdo skákat u pódia, a pak si půjde šlehnout někam do Meziříčka a kilometr půjde zase zpátky. Lidi se nás prostě snaží odsud dostat, tak si vymýšlejí takovéhle věci, aby nám ublížili.“

Podle obyvatel Meziříčka ale účastníci technoparty pobíhají nazí, lezou přes ploty do zahrádek, rozdělávají si táboráky a koupou se v soukromých bazénech. Majitelku jednoho z domů, která ze strachu tají své jméno, už prý dokonce fyzicky napadli.

„Přijeli čtyři s autem mezi vjezd. Jeden nám močil na plot, druhý na garážová vrata. Pak mě chtěl bít, když jsem chtěla bránit území. Když jsem řekla, že zavolám policajty, říkali, ať je klidně zavolám, že se jich nebojí,“ řekla majitelka domu.

Ondřej Malý, Václav Rojík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme