Těla manželky a dcery Petra Kramného jako první ohledávala delegátka CK. Kvůli ramadánu

Jako první ohledávala těla mrtvých Češek, které zemřely předloni během dovolené v Egyptě, delegátka cestovní kanceláře. Detektiv ji o to požádal, protože měl ramadán. Delegátka dnes vypovídala u soudu v Ostravě, kde pokračuje hlavní líčení v kauze Petra Kramného. Údajný milenec zemřelé manželky se z výslechu omluvil.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hlavní líčení s Petrem Kramným, obžalovaným z vraždy manželky a dcery pokračuje v Ostravě | Zdroj: ČTK

Svědkyně soudu popsala, že v hotelu našla vzlykajícího Petra Kramného, který byl z události podle ní v naprostém šoku.

Delegátka navíc uvedla, že na žádost egyptského policisty musela ohledat těla zemřelých. Nezvyklý požadavek vysvětloval tím, že zrovna probíhá svátek ramadán.

Přehrát

00:00 / 00:00

Hlavní líčení v kauze Petra Kramného sledoval reportér Stanislav Janalík

Soudu svědkyně znovu popsala, co viděla přímo v pokoji. Na výzvu státního zástupce si musela zopakovat i pohled na těla obou mrtvých, když měla popsat, jestli fotografie ve spisu odpovídají tomu, co tehdy sama viděla.

K soudu byl dnes dopoledne předvolán i údajný milenec zavražděné ženy. Muž se k soudu už jednou nedostavil. Na dnešek byl předvolán podruhé. Dnes ale opět nedorazil. Omluvil se prostřednictvím e-mailu a oznámil, že je nemocný.

Hlavní líčení bude pokračovat v pondělí dalšími výslechy svědků.

Kramného žena s dcerou zemřely koncem předloňského července v hotelu v Hurgadě, kde rodina trávila dovolenou. Média původně spekulovala o tom, že ženy byly otráveny, posléze se objevily informace, že je možná zabil elektrický proud.

Moravskoslezští policisté Kramného obvinili z vraždy loni v únoru. Hrozí mu výjimečný trest. Muž vinu popírá.

ČTK, Stanislav Janalík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme