Tragédie v Mladé Boleslavi: Muž pobodal tři lidi a vyskočil z okna

V Mladé Boleslavi dnes dopoledne došlo k tragédii. Muž pobodal členy své rodiny a vyskočil z okna. Na místě zasahovala záchranná služba a policie.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Mladé Boleslavi muž pobodal členy své rodiny a vyskočil z okna

V Mladé Boleslavi muž pobodal členy své rodiny a vyskočil z okna | Foto: Jana Huzilová

K události došlo na ulici Václava Klementa v oblasti polikliniky Modrá hvězda.

Pachatel pobodal tři lidi - zřejmě členy své rodiny - v bytě v sedmém patře ze dvanácti. Následně zřejmě zapálil koupelnu a vyskočil z okna. Pád ze sedmého patra muž nepřežil.

„Na místě zasahovali jak záchranáři, tak hasičská záchranná služba. V bytě došlo k mírnému shoření nějakých textilií v koupelně. Tento požár nebyl ohrožující. A záchranáři z místa transportovali letecky muže do pražské nemocnice, ženu do liberecké nemocnice a další ženu do nemocnice tady v Mladé Boleslavi,“uvedl mluvčí mladoboleslavské policie David Schön.

Přehrát

00:00 / 00:00

Podrobnosti k případu zjišťovala reportérka Českého rozhlasu Jana Huzilová

Nemocnice nejsou v komunikaci vstřícné, nicméně podle posledních zpráv jsou zranění ve stabilizovaném stavu. Podle mluvčí středočeské záchranky Terezy Janečkové mají mnohočetné rány v oblasti hrudníku a břicha.

Na místě tak operovaly tři jednotky hasičů, dva vrtulníky záchranné služby a čtyři její sanitky. Lidé, kteří volali na záchrannou službu, byli údajně hysteričtí a překřikovali se, což práci záchranářů komplikovalo.

Podle prvotních zpráv tak jde o rodinnou tragédii cizinců, žijících dlouhodobě v Mladé Boleslavi. Policie vyloučila souvislost případu s právě probíhající prezidentskou amnestií.

Policie nyní intenzivně pátrá po příčinách konfliktu v neprodyšně uzavřené lokalitě a odmítá zatím poskytnout další informace.


Zvětšit mapu

Jana Huzilová, Tereza Janouškovcová Bartůňková, Pavel Pavlas, Marína Dvořáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme