Tragická nehoda u Velvar několik hodin blokovala silnici mezi Slaným a Mělníkem

Při srážce osobního a nákladního auta u Velvar na Kladensku dnes ráno zemřeli dva lidé a dva byli zraněni. Silnice ze Slaného do Mělníka byla několik hodin uzavřena. Policisté odkláněli dopravu na objízdnou trasu, místo zprůjezdnili po půl desáté.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kamiony čekající před místem nehody u Velvar

Kamiony čekající před místem nehody u Velvar | Foto: Pavel Pavlas

Nehoda se stala před šestou hodinou ráno u velvarské čerpací stanice. Podle policie tam osobní automobil Škoda Forman nedal přednost a vyjel z vedlejší silnice přímo pod kola projíždějícího kamionu.

Náraz auto odmrštil několik metrů na svodidla. Na místě zemřely dvě ženy ve věku 35 a 39 let, další dvě ženy podobného věku byly zraněny. Řidič nákladního vozu vyvázl bez zranění.

Policie úsek ze Slaného na Mělník uzavřela. Nejdříve dopravu odkláněla přes Velvary, ale tato objížďka pak byla také neprůjezdná, protože ji zablokoval další kamion.

Doprava směrem na Mělník byla proto odkláněna přes Ješín a Kamenný Most. Tato objížďka ale platila jen pro osobní dopravu. Kamiony na ni nemohly a musely čekat. Situace byla velmi problematická, odstraňování nehody trvalo několik hodiny a nákladní vozy čekaly v dlouhé koloně.

Zimní počasí teď nejvíc komplikuje dopravu na Chomutovsku a Karlovarsku. Zledovatělá vozovka může za několik nehod na silnici číslo 13 z Chomutova do Klášterce nad Ohří.

Jana Huzilová, Pavel Pavlas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme