Třebíč obcházejí podvodníci s nevýhodnými smlouvami

V Třebíči se objevili podvodníci, kteří nutí obyvatele podepsat nevýhodné smlouvy. Obcházejí město a vydávají se za zástupce dodavatelských energetických firem RWE nebo EON. Tvrdí, že obě firmy mění jméno a je potřeba podepsat nové smlouvy. Touto fintou od lidí získají podpis na svoji vlastní smlouvu, která je mnohdy velmi nevýhodná.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Obě společnosti, jak RWE tak EON, už o problému vědí a připravují varovné články do místních novin. Jiří Bezděk z RWE vzkazuje podvedeným, aby se na ně obrátili.

„Nejlepší situace je s těmi podomními prodejci vůbec nekomunikovat a v případě, že už něco podepsali a rozmysleli si to, tak ať co nejdříve přijdou na naši zákaznickou kancelář, která je tam nejblíž v Jihlavě, a naši pracovníci jim pomůžou – pokud to bude ještě včas – tu smlouvu zrušit, a v případě, že ne, tak ta výpovědní lhůta trvá dva tři měsíce, ale s tím naši pracovníci taky pomohou,“ řekl.

Michal Malý, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme