Třeboň pořádá Švýcarský den, na programu je i soutěž o zájezd

Na třeboňském Masarykově náměstí budou mít lidé dnes po celý den možnost přenést se do Švýcarska. Město Třeboň tu totiž společně se Schweiz Tourismem pořádá Švýcarský den.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Švýcarsko | Foto: Emanuel Macoun

Švýcarský den v Třeboni zahájí už v 10 hodin dopoledne. První aktivitou, do které se budou moci návštěvníci zapojit, je zkouška nordic walkingu. To ale nebude vše.

„Návštěvníci můžou zažít i různé gastronomické ochutnávky švýcarských specialit, můžou se nechat namasírovat reprezentačním masérem, ale hlavně si můžou o Švýcarsku zasoutěžit – po celou dobu akce tam bude stánek, kde budou anketní lístky, které budou návštěvníci vyplňovat vědomostními znalostmi o Švýcarsku, a hlavní cena je zájezd do Švýcarska pro dva,“ říká za organizátory Jana Vítková.

Vedle programu na Masarykově náměstí bude možné od 11 hodin navštívit v loutkovém divadle besedu na téma „Jak cestovat po Švýcarsku" a poté až do 15 hodin promítání filmů o Švýcarsku.

Lucie Hochmanová, Simona Bartošová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme