Tři lidé zemřeli při srážce kamionu, dodávky a dvou osobních aut u Loun

Na silnici první třídy č. 7 u Loun se v úterý v podvečer srazily čtyři automobily. Tři lidé nehodu nepřežili. Na místě jsou je 5 zraněných. Silnice je uzavřená mezi 50. a 52. kilometrem. Policie dopravu odklání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dopravní nehoda (ilustrační foto) | Zdroj: Profimedia | CC0 Public domain (5008269)

Nehoda se podle krajské policejní mluvčí Alena Bartošová stala kolem 18:20 blízko sjezdu na Louny – západ ve směru od Prahy.

"Srazilo se několik vozidel, je mezi nimi kamion, dodávka a minimálně jeden osobní automobil. Následky jsou tragické, zemřeli tři lidé, další jsou zranění," řekla Bartošová. Podle předběžných informací za nehodu může řidič jednoho z osobních automobilů, který vjel do protisměru.

Podle informací záchranné služby bylo zraněno 5 lidí. Jeden těžce raněný byl transportován do nemocnice vrtulníkem, zbývající čtyři lidi s lehkými zraněními odvezli sanitky do nemocnic. Oběťmi nehody jsou podle policie řidič kamionu, dodávky a jednoho z osobních aut.

Silnice a dálnice spojující Prahu a Chomutov je místem častých tragických nehod. V roce 2008 se u Panenského Týnce srazilo nákladní auto, mikrobus a osobní vůz. Tehdy zemřelo osm dělníků, kteří v mikrobusu cestovali na noční směnu.

V říjnu 2001 se na obchvatu u Loun střetla dvě osobní auta. V jednom autě jely tři ženy, v druhém rodina se dvěma dětmi. Na místě zemřelo šest lidí. Žena, která zavinila srážku svou nepozorností, zemřela v nemocnici o dva dny později.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme