U Libouchce na Ústecku se srazila dvě auta s autobusem. Jeden člověk zahynul

Na silnici I/13 u Libouchce na Ústecku se ráno srazila dvě osobní auta s autobusem. Na místě zemřel řidič osobního auta, dalších čtrnáct lidí bylo zraněno. Silnice kvůli tomu byla asi pět hodin uzavřená.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vyšetřování ranní nehody poblíž Libouchce na Ústecku | Zdroj: ČTK

„Jedna osoba podlehla smrtelným zraněním na místě. Jednu osobu ve velmi vážném zdravotním stavu, s velmi vážným úrazem, převezla letecká záchranná služba do traumacentra. Deset lehce zraněných převáží hasičský autobus do nemocnice v Děčíně k dalšímu kontrolnímu vyšetření a tři středně závažně zraněné osoby převáží posádky záchranné služby do Ústí nad Labem,“ řekl ráno Českému rozhlasu Prokop Voleník ze Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

Na místě zemřel řidič fabie, který předjížděl a v protisměru se srazil s autobusem. Ten sjel do příkopu, převrátil se a cestující museli střechou vyprostit hasiči.

Policisté pak museli počkat na vyprošťovací techniku, která autobus postavila zpátky na silnici. Následky nehody už jsou odstraněné a řidiči místem projedou bez omezení.

V linkovém autobusu byly necelé dvě desítky lidí | Foto: ČTK

Tragická nehoda na silnici I/13 poblíž Libouchce | Foto: ČTK

Tomáš Šácha, Daniela Pilařová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme