U Vnorov, kde havaroval vlak a poté vykolejil jeřáb, opět vykolejila lokomotiva

Ve Vnorovech na Hodonínsku dnes vykolejil další vlak. Tamní trať je neprůjezdná už dva týdny po srážce osobního vlaku s traktorem. Den poté na stejném místě vykolejil i vlakový vyprošťovací jeřáb. Dnes se mimo koleje dostala taky lokomotiva železničářů, kteří trať po předchozích nehodách opravují.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve Vnorovech na Hodonínsku, kde začali dělníci 23. září dávat zpět na koleje nehodový vlak s jeřábem (na obrázku), který jel vyprostit havarovaný osobní vlak, opět vykolejila lokomotiva | Foto: ČTK

Lokomotiva vykolejila opět mezi stanicemi Strážnice na Hodonínsku a Veselí nad Moravou. Českému rozhlasu to potvrdila mluvčí Českých drah Monika Bezuchová. Podle ní se nikomu nic nestalo.

„Vykolejil jednou nápravou pracovní vlak ČD Cargo, šlo o posunovací lokomotivu. Vliv na dopravu to nemá, vzhledem k tomu, že ta trať je po události z minulého týdne ještě neprůjezdná a není tam hlášena ani ekologická havárie,“ uvedla.

Obnovení provozu na trati mezi Strážnicí a Veselím nad Moravou železničáři plánují ve středu večer. Jak dnešní nehoda práce zkomplikuje, zatím není jasné.

Tomáš Jelen Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme