U Vnorov, kde havaroval vlak a poté vykolejil jeřáb, opět vykolejila lokomotiva

Ve Vnorovech na Hodonínsku dnes vykolejil další vlak. Tamní trať je neprůjezdná už dva týdny po srážce osobního vlaku s traktorem. Den poté na stejném místě vykolejil i vlakový vyprošťovací jeřáb. Dnes se mimo koleje dostala taky lokomotiva železničářů, kteří trať po předchozích nehodách opravují.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve Vnorovech na Hodonínsku, kde začali dělníci 23. září dávat zpět na koleje nehodový vlak s jeřábem (na obrázku), který jel vyprostit havarovaný osobní vlak, opět vykolejila lokomotiva | Zdroj: ČTK

Lokomotiva vykolejila opět mezi stanicemi Strážnice na Hodonínsku a Veselí nad Moravou. Českému rozhlasu to potvrdila mluvčí Českých drah Monika Bezuchová. Podle ní se nikomu nic nestalo.

„Vykolejil jednou nápravou pracovní vlak ČD Cargo, šlo o posunovací lokomotivu. Vliv na dopravu to nemá, vzhledem k tomu, že ta trať je po události z minulého týdne ještě neprůjezdná a není tam hlášena ani ekologická havárie,“ uvedla.

Obnovení provozu na trati mezi Strážnicí a Veselím nad Moravou železničáři plánují ve středu večer. Jak dnešní nehoda práce zkomplikuje, zatím není jasné.

Tomáš Jelen Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme