Ulice kolem viaduktu v Českých Budějovicích čekají uzavírky

Motoristy v Českých Budějovicích čekají další komplikace. Zatím nebudou rozsáhlé, ale intenzita prací kolem viaduktu se začne v příštích týdnech stupňovat. Dnes začínají práce na části jednoho pruhu v Nádražní ulici.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

České Budějovice: náměstí Přemysla Otakara II., Samsonova kašna a Černá věž | Foto: Karel Blažek | Zdroj: Český rozhlas

„Bude uzavřená pouze část jednoho jízdního pruhu v Nádražní ulici ve směru od Rudolfovské směrem k nádraží,“ říká náměstkyně primátora Ivana Popelová.

Na částečnou uzavírku v Nádražní ulici v Českých Budějovicích navážou postupně další práce a v dalších týdnech se omezení provozu rozšíří.

„Od 15. března bude uzavřená Rudolfovská ulice kvůli plynu pro individuální automobilovou dopravu. Bude tam moci jezdit pouze hromadná doprava a vozy záchranného systému. To bude uzavřená Rudolfovská v úseku mezi Chelčického a Nádražní,“ dodává Popelová.

Od prvního dubna se musí motoristé v jihočeské metropoli připravit na další uzavírku viaduktu. V ulicích mezi tím dojde k výměně plynovodu, křižovatka Nádražní a Rudolfovské projde rekonstrukcí a na viaduktu budou pokračovat práce související se stavbou železničního koridoru.

Martin Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme