Ústí nad Labem se chystá na půlmaraton. Řidiči i cestující MHD se musí obrnit trpělivostí

Už za dva dny zažije Ústí nad Labem běžecký svátek. V ulicích města se totiž poběží čtvrtý ročník oblíbeného ústeckého půlmaratonu. Akce ale přinese i určitá omezení. Komplikace čekají na řidiče i cestující MHD.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Uzavírka, dopravní omezení (Ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Uzavřené bude v podstatě celé centrum města. Na Klíši se lidé nedostanou z ulic Okružní, Jateční a Kekulova. Okolí Mírového náměstí bude neprůjezdné od rána až do 17 hodin, nebude možné vjet ani vyjet.

Omezení bude do sedmnácti hodin také na Střekovském nábřeží, ale až od půl jedenácté. Žižkova ulice a také ulice Přístavní a Pražská budou průjezdné bez omezení.

Omezení v městské hromadné dopravě kopírují omezení na silnicích. Zastávky, které jsou na Mírovém náměstí, přesune dopravní podnik od nedělního brzkého rána buď k zastávce Hraničář, nebo k budově Uhlozbytu na ústeckém Předmostí. Náhradní zastávka bude také v ulici Přístavní, kousek od Benešova mostu.

Po celý den budou po městě jezdit místo trolejbusů autobusy a opětovné zprovoznění zastávek se očekává kolem šesté hodiny večer.

Na všech zastávkách ale budou lidem k dispozici pracovníci dopravního podniku, kteří poskytnou bližší informace. Ty najdou lidé také na infolince 800 100 613. Podrobnosti s mapkami a dopravními omezeními v konkrétních ulicích najdete také na webu sever.rozhlas.cz.

Ústecký 1/2 maraton, 14. září 2014 změny v MHD | Foto: Magistrát města Ústí nad Labem

Ústecký 1/2 maraton, 14. září 2014 změny v MHD | Foto: Magistrát města Ústí nad Labem

Jan Bachorík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme