V Brně vrcholí mistrovství světa superbiků, policie varuje před kolonami

Řidiči se dnes odpoledne musí připravit na dopravní komplikace v okolí Masarykova okruhu v Brně. Po skončení hlavního závodu mistrovství světa superbiků, tedy zhruba po 16. hodině, začnou odjíždět desetitisíce fanoušků. Policie varuje před kolonami.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mistrovství světa superbiků přilákalo desetitisíce diváků | Zdroj: ČTK

Se zdržením je třeba počítat na trase přes Žebětín, kde se staví kanalizace a v Bosonohách, kde se také opravuje silnice. Husto bude ale i na dálnici D1 u sjezdu Kývalka.

Vedoucí jihomoravských dopravních policistů Jindřich Rybka proto žádá ostatní řidiče, aby se okolí automotodromu odpoledne raději vyhnuli.

„Bude to hlavně v čase od 16:00 do 16:30. Ať řidiči přijedou do Brna raději až kolem 18. hodiny, kdy už komunikace budou volné,“ doporučuje Rybka. Situaci bude podle něj ze vzduchu hlídat i policejní vrtulník.

„Máme ho pro případ, že by vznikly komplikace třeba i na D1 a museli jsme hledat náhradní alternativy. Když se někde objeví komplikace, tak o nich budeme vědět a zareagujeme," tvrdí šéf jihomoravských policistů.

Vlasta Gajdošíková, Anna Maňourová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme