V brněnské ulici Tuřanka se v noci propadla vozovka, nikomu se nic nestalo

V ulici Tuřanka v Brně-Slatině se v noci propadla silnice. Propad má v průměru jen asi 75 centimetrů. Na místě už pracují dělníci z vodárenské firmy. Asi padesátimetrový úsek frekventované trasy je úplně uzavřen, veškerá doprava musí po objížďce. Kolony se tam netvoří. Dopravu řídí policie.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Propad vozovky v Brne-Slatine v ulici Tuřanka

Propad vozovky v Brne-Slatine v ulici Tuřanka | Foto: Vladan Dokoupil

Podle brněnské policejní mluvčí Andrey Strakové se naštěstí nikomu nic nestalo. „Od chvíle, co se to stalo, to máme opáskované a hlídáme to tam. Zatím to nepůsobí žádné komplikace, později ale řidiči mohou být trošku zaskočeni. Ale myslím, že to není až tak frekventovaná silnice, aby to způsobilo nějaký kolaps,“ řekla.

Ulice Tuřanka je zavřená oběma směry. Brněnský dopravní podnik musel odklonit dvě linky. Trolejbusovou číslo 31 a autobusovou číslo 78.

„Trolejbusy z hlavního nádraží končí ve vozovně Slatině. A dále navazuje autobus linky X31, který jede od vozovny do Šlapanic, autobusová linka místo havárie objíždí bočními uličkami, takže může na této lince docházet i ke zpoždění,“ přibližuje mluvčí dopravního podniku v Brně Linda Škrancová.

Vladan Dokoupil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme