V Děčíně vjel opilý řidič na zastávku MHD. Jeden člověk zemřel

Na zastávku městské hromadné dopravy v Děčíně vjel dnes v podvečer osobní vůz. Jeden člověk zemřel, další tři jsou vážně zranění. Dechová zkouška potvrdila u řidiče alkohol. Na místě neštěstí zasahují záchranáři. Teplická ulice je v obou směrech uzavřená.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Opilý řidič vjel v podvečer osobním vozem v Děčíně na zastávku MHD. Jeden člověk zemřel, další čtyři jsou zranění | Zdroj: ČTK

Řidič měl podle orientační dechové zkoušky 1,2 promile alkoholu.

„Nehoda se stala krátce po 19. hodině na zastávce na křižovatce ulic Teplická a Vojanova. Řidič osobního vozu z dosud nezjištěných příčin vjel na zastávku, kde srazil několik lidí,“ upřesnila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

„Na místě byly čtyři osoby zraněné. Jednu osobu se pokoušeli záchranáři resuscitovat, bohužel tato osoba na místě dopravní nehody svým zraněním podlehla. Další osoby byly převezeny do nemocnice,“ dodala.

Podle výpovědí ostatních řidičů jelo auto, které narazilo do zastávky, riskantně už před nehodou. Opilého řidiče policisté zadrželi a převezli do cely předběžného zadržení.


Zvětšit mapu

ČTK, Iva Zítková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme