V Jihlavě otevřeli opravené tenisové centrum za 40 milionů korun

V Jihlavě se otevírá nové tenisové centrum. V posledních měsících prošel areál rozsáhlou rekonstrukcí. Vyrostla v něm například víceúčelová hala, kterou využijí hlavně badmintonisté či nohejbalisté. Nové podoby se dočkaly šatny, sociální zázemí nebo místa pro občerstvení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Teniscentrum Jihlava | Foto: Lucie Maxová

„Průměrně chodí do areálu 200 lidí denně. Stavba stála 40 milionů. Je to první etapa, Teniscentrum plánuje další etapu, ve které by měla vzniknout ještě část rehabilitační a část pro ubytování,“ popisuje primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Rekonstrukcí prošly zastaralé šatny, sociální zázemí nebo místa pro občerstvení. Navíc byla přistavěna i nová víceúčelová hala, která nabídne nepřeberné množství sportů.

„Bude primárně sloužit pro badminton, o který je velký zájem. Je tam velmi příjemná palubová podlaha, je to načárováno na odbíjenou i nohejbal, dá se tam hrát malá kopaná, můžete tam jít cvičit aerobik a podobně,“ říká primátor.

Teniscentrum Jihlava | Foto: Lucie Maxová

Lucie Maxová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme